Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У результаті нападу на команду саперів в Херсонській області 24 червня двоє співробітників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити всі роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один з працівників загинув на місці, інший помер у лікарні від отриманих травм. Четверо поранених саперів отримують медичну допомогу, їх життю нічого не загрожує. Згідно з військовим керівництвом Херсона, удар по команді було завдано ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги Раймонд Йохансен зазначив, що напад на гуманітарних працівників є тривожною тенденцією, і організація продовжить працювати тільки в напрямках реагування на кризові ситуації та захисту свого персоналу. Наразі Норвезька народна допомога має 475 співробітників в Україні, які займаються розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *