Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині отримав підозру у зловживанні владою, а саме у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він організував схему, яка передбачала оформлення земель у приватну власність через підставних осіб, а потім їх легалізацію шляхом укладення угод з третіми особами. Також встановлено, що у 2025 році він знову заволодів землями водного та лісового фонду шляхом внесення недостовірних даних до документації. Крім того, йому також ставлять у вину розтрату бюджетних коштів при виконанні договору з озеленення території міста. Прокуратура вимагає тримання під вартою для підозрюваного та його відсторонення від посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *