У суботу рано вранці у Києві виникли проблеми з електропостачанням у деяких районах міста. За інформацією місцевих джерел, світло зникло у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку без електропостачання опинилися мешканці лівобережної частини міста, зокрема Дніпровського району, а потім проблема поширилася на правий берег, а саме на Голосіївський район. Повідомляється про те, що зупинений рух фунікулера через відсутність електропостачання.
Кілька районів Києва залишилися без світла