Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер київського Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо відіграє перший відбірковий матч з румунською командою Університатя Клуж. Костюк зазначив, що жодні суперники у цьому етапі не є легкими, оскільки всі вони представляють високий рівень футболу у своїх країнах. Тренер підкреслив, що команда поважає свого суперника, але основна увага буде зосереджена на власних силах. Динамо готується до матчів серйозно і планує підходити до них у найкращій формі. Костюк також наголосив на важливості бути готовими перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Команда буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника для підготовки до поєдинків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *