З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через несправедливість квот видобутку нафти, яка стала ще актуальнішою після війни на Близькому Сході. Країна прагне значно збільшити свій видобуток нафти для покращення економічної ситуації. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через конфлікти з лідером картелю – Саудівською Аравією та обмеження квот на видобуток. Вихід з ОПЕК дозволив би Іраку більш вільно контролювати свою нафтову політику та збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Навіть попри труднощі через війну та нафтовий шок, Ірак розраховує на відновлення своїх видобуткових потужностей і зростання виробництва нафти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *