Україні наближається аномальна спека, що спричинить серйозний дефіцит електроенергії у зв’язку зі збитками від російських обстрілів інфраструктури. Укренерго попереджає про можливі відключення електроенергії через це. Температура може піднятися до +40°C, зокрема у західних, північних та центральних регіонах. У разі масованих атак на енергетичні об’єкти можуть вводити графіки відключень. Також спека може призвести до обмежень споживання електроенергії при температурі понад 30°C. Незважаючи на це, у цьому літі ситуація в енергосистемі краща за минулі роки, завдяки ряду заходів, що підвищили стійкість системи.
Йде аномальна спека: чи будуть відключення світла