Спільно Служба безпеки України та Національна поліція розкрили велику злочинну схему розкрадання бюджетних коштів в Черкаській області. Екс-міністр під час президентства Януковича винен у цьому. Він став співвласником аграрної компанії, яка отримала 5,6 мільйона гривень гранту для розвитку, але кошти були привласнені, а не використані для призначення. Підозрюваним пред’явлено кілька статей Кримінального кодексу за привласнення майна та службове підроблення. Зараз триває слідство, під час якого вилучено комп’ютери та документи, які підтверджують порушення. Також подібні справи раніше розглядалися в Житомирській та Харківській областях.
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників