Служба безпеки України разом з Національною поліцією та прокуратурою виявили ще чотирьох спільників Федеральної служби безпеки Росії, які здійснювали підпали у Кіровоградській та Одеській областях. Злочинна група виконувала завдання російської спецслужби, підпалюючи автомобілі Збройних сил України з використанням легкозаймистих речовин. У Кіровоградській області було розкрито випадок підпалу двох автомобілів ЗСУ, а в Одеській області затримали мобілізованого військовослужбовця, який після самовільного залишення військової частини також займався замовними підпалами. Зловмисникам пред’явлено підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами