В Україні зафіксували нові знеструмлення

У середу в Україні в п’яти регіонах стали причини нових відключень електропостачання через атаки з боку Росії на цивільну енергетичну інфраструктуру та негоду. Згідно з повідомленням Укренерго, споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях залишилися без світла. Також через негоду були знеструмлені деякі населені пункти на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електропостачання. Водночас споживання електроенергії зменшилося через сонячну погоду, що дозволило побутовим сонячним електростанціям працювати ефективно. Енергетики рекомендують громадянам використовувати електроприлади відповідно до оптимального часу роботи сонячних електростанцій, щоб зменшити навантаження на енергосистему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *