Українські громадяни, які були тримані у неволі в Росії після окупації різних областей України, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно утримували у 2022 році. Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що це стало можливим завдяки його співпраці з російським омбудсменом з прав людини. Деяких українців затримали лише через їх зв’язки з українською армією. Один зі звільнених був добровольцем у Маріуполі, якому вдалося повернутися додому разом з іншими.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних