Україна повернула з полону 160 військових

Україна і Росія провели вже 76 обмін полоненими. Цього разу додому повернулись 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Це стало відомо від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Серед звільнених є бійці з різних військових підрозділів, які брали участь у боях на Донеччині, Луганщині та інших напрямках. Усі визволені отримають медичний огляд, лікування, грошові виплати та документи. Крім того, їх відправлять на реабілітацію для адаптації після тривалого перебування у полоні. Службовці Коордштабу подякували США та ОАЕ за допомогу в організації обміну полоненими. Зазначено, що з початку роботи штабу вдалося звільнити з неволі вже 9606 військових і цивільних осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *