Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду про припинення вогню. Внаслідок атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але корабель зміг продовжити рух. США збили ще три безпілотники, спрямовані на цей корабель. Трамп вважає дронову атаку “безглуздим порушенням” режиму припинення вогню. Інформація про постраждале судно та час удару не надається, але ЗМІ повідомляли про судно, яке було атаковане біля узбережжя Оману. США та Іран наразі ведуть переговори про умови мирної угоди, включаючи проходження суден через Ормузьку протоку та майбутнє запасів урану Ірану. Згідно з угодою, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих питань.
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я