Американські військові заявили, що нанесли нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці. Це сталося після того, як Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню, запустивши безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. Американські військові здійснили удари по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та інших цілях.
США заявили про нові удари по цілях Ірану