Очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив у п’ятницю, 26 червня, про обстріли росіянами автозаправних станцій, в результаті чого троє людей отримали поранення. Постраждалим надано медичну допомогу. Після цього було проведено нараду з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, на якій обговорили питання безпеки на подібних об’єктах та заходи для зміцнення захисту паливної інфраструктури.
Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені