Президент Сербії Олександр Вучич оголосив, що відправиться у відставку через кілька тижнів. Він не уточнив точну дату свого відходу з посади, але зазначив, що це станеться найближчим часом. Вучич також повідомив, що в країні відбудуться дострокові вибори, але не назвав дату їх проведення. Згідно сербської конституції, одна людина не може обіймати посаду президента двічі поспіль. Президент висловив готовність підтримати свою партію на майбутніх виборах.
Президент Сербії сказав, коли піде у відставку