Прем’єр Британії оголосив про відставку

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне з його рішень було спрямовано на благо країни, але тепер вирішив піти у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер вже звернувся до національного виконавчого комітету партії з проханням затвердити графік виборів лідера. Він залишиться на посаді прем’єр-міністра до виборів. Також відомо, що мер Великого Манчестера Енді Бернем переміг на довиборах у окрузі Мейкерфілд і може висунути свою кандидатуру на посаду лідера партії. Стармер вважає, що його подальше перебування на посаді неможливе, оскільки він втратив підтримку у власній партії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *