У матчі з Іраном єгиптяни зіграли внічию, що дозволило їм пройти до наступного етапу турніру. Проте у наступній грі проти Австралії вони можуть пропустити трьох важливих гравців. Мохамед Салах вийшов зі складу через дискомфорт у задній частині стегна, а двоє захисників також отримали травми. Всі троє гравців чекає медичне обстеження, щоб визначити тривалість їхнього відсутності на полі. Тим часом, збірна Бельгії втратила ключового гравця на початку плей-офф.
Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном