Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

У Івано-Франківській області виявили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка разом з іншими співучасниками оформляла “мертвих душ” на роботу, за яку отримували зарплату та премії, але фактично не працювали. Збитки від цієї схеми становлять понад 15 мільйонів гривень. П’ять осіб, які брали участь у цій схемі, були оголошені підозрюваними і встановлені запобіжні заходи. Розслідування триває під контролем прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *