Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому боксер вирішив відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він заявив, що Усик хоче надати іншим боксерам можливість битися за пояси, а також віддати шанс Ентоні Джошуа зібрати всі чемпіонські пояси. Це рішення, за словами Лапіна, було прийняте з метою підготовки до переходу Усика до суперважкої ваги. Він також підкреслив, що Усик зберіг собі пояс The Ring.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу