Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан зафіксували прогрес після переговорів зі США у Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи заморожені активи Ірану та винятки з санкцій на продаж іранської нафти. Речник МЗС Ірану поділився, що досягнуто значного прогресу і домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Крім того, створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом посередництва. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також укладено угоду щодо створення групи з усунення конфліктів у Лівані. Незважаючи на це, погрози президента США Трампа можуть загострити ситуацію, адже він заявив про можливість взяття під контроль Ормузької протоки, якщо не буде досягнуто домовленостей з Іраном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *