Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан підтвердили прогрес після перших переговорів зі США у Швейцарії. Під час зустрічі обговорювалися питання стосовно заморожених активів Ірану, санкцій на продаж іранської нафти та безпеки проходу суден через Ормузьку протоку. Вони також домовилися про створення Комітету високого рівня для контролю за переговорами та технічними питаннями. У заяві посередників відзначено позитивну та конструктивну атмосферу переговорів. Також було узгоджено створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть зіткнутися з ускладненнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *