Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на удари США ракетами та безпілотниками, обстрілявши військові об’єкти американців в Кувейті та Бахрейні. Цю інформацію поширив американський телеканал CNN, який посилається на заяви іранських джерел. Удари США порушили припинення вогню і можуть призвести до зупинення дипломатичних процесів, повідомили іранці. Їхні удари були спрямовані на важливі військові об’єкти американців у регіоні, зокрема на авіабазу в Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іран обіцяє відповісти на удари американців “нищівно”. Спалахнувший конфлікт між країнами почався після атаки на танкер в Ормузькій протоці, на яку США відповіли ударами по Ірану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *