Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

ДБР повідомило, що суди винесли обвинувальні вироки у двох кримінальних провадженнях щодо смертельних ДТП. У Сумах правоохоронець був визнаний винним у збитті дівчини на пішохідному переході та отримав 5 років ув’язнення та заборону керувати транспортними засобами. Крім того, йому доведено сплатити понад 700 тис. грн моральної шкоди. У Чернігівській області військовослужбовець отримав 4 роки ув’язнення за смерть жінки на дорозі через порушення правил. Також триває розслідування ще одного випадку ДТП на Донеччині, де правоохоронець виїхав на смугу зустрічного руху, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження пасажиру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *