Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

На тимчасово окупованому півострові Крим по всьому регіону вводяться обмеження на електропостачання через удари українських безпілотників по важливих об’єктах енергосистеми. Також значно скорочується кількість потягів, що з’єднують Крим з Росією. Глава Севастополя та окупаційна влада повідомили про введення обмежень, щоб уникнути аварій та перенавантаження мереж. Пасажирам рекомендували зменшити електричне навантаження. Також зменшується кількість залізничних поїздів, які з’єднують окупований півострів з Росією. Причини таких дій окупаційна влада не пояснила. Українські безпілотники нанесли удари по електростанціям на Криму, що призвело до порушень у енергопостачанні та проблем з водопостачанням. Ці дії відбулися на тлі заяв про плани “ізоляції” Криму та збільшення атак на військові та енергетичні об’єкти регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *