Іспанський клуб Бетіс планував придбати українського форварда Артема Довбика від Роми, але укладення угоди виявилося складним. Бетіс хотів орендувати гравця на рік з можливістю викупу за 15 мільйонів євро, але Рома відмовилася від такої угоди. Римляни шукають покупця для Довбика, щоб заробити кошти на нового форварда. Довбик в минулому сезоні зіграв лише 18 матчів за Рому, забивши три голи.
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку