РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч з 26 на 27 червня російські військові вчинили напад на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. В результаті цих атак вогнем знищено резервуар з газом і адміністративну будівлю в Запоріжжі. На щастя, ніхто не постраждав. Пожежу оперативно загасили. У Харківській області також були атаковані дві АЗС. На одній із них внаслідок удару виникла пожежа, руйнування будівлі та пошкодження техніки. Інша станція також отримала пошкодження від ворожого удару. На щастя, без постраждалих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *