Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні повідомив, що з початку війни з Росією вже більше 9500 українців були звільнені з російського полону. Лише за поточний рік вдалося повернути 1596 осіб. Зазначено, що останнім часом звільнили 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували у полоні з 2022 року. Зеленський підкреслив важливість продовження роботи з повернення всіх українців, які перебувають у російській неволі. Також було наголошено на необхідності підтримки звільнених осіб після їх повернення додому, включаючи адаптацію, лікування та вирішення соціальних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *