США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після закінчення тимчасового відтермінування. Рішення про це було оголошено уповноваженим Президента України з питань санкційної політики. У березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але тепер це рішення скасували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *