Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у деяких районах Києва сталося аварійне відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Це призвело до тимчасового відключення світла для всіх категорій споживачів. Енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи і планують якнайшвидше відновити електропостачання. Обмеження будуть зняті після стабілізації ситуації. Також були випадки відключення електропостачання на лівому березі Києва та в інших районах столиці. Крім того, у п’яти регіонах України сталися знеструмлення через удари по енергетичній інфраструктурі, які, за словами Укренерго, були здійснені з боку Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *