У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які були проведені оператором електромереж ДТЕК. За інформацією компанії, екстрені відключення стосувалися лівого берега міста, і населення закликали економно використовувати електроенергію для збереження енергосистеми. Проте не було надано конкретної причини відключень, і наразі невідомо, чи стосується це також правого берега міста.
У Києві ввели екстрені відключення світла