Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що вранці у четвер п’ять областей України знову залишились без електропостачання через удари російських сил по енергетичних об’єктах. Знеструмлення сталися в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях, але вже проводяться роботи з відновлення електрики. Зараз споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян переносити активне споживання електроенергії на денний час, коли сонячні електростанції працюють найефективніше, тобто з 10:00 до 16:00. Також ввечері з 18:00 до 22:00 слід розумно використовувати електроприлади та уникати одночасного включення декількох потужних пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *