Російські війська вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію підтвердили міський голова Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров. У результаті атаки на автозаправну станцію у Зарічному районі Сум виникла пожежа. Інформація про постраждалих поки не уточнена. Федоров заявив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком російської атаки на АЗС.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі