Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже покинули територію Ірану і повернулися додому в безпеці разом зі своїми родинами. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Українські дипломати та посольство в Греції доклали зусиль для забезпечення безпеки та повернення українців додому, співпрацюючи з різними сторонами. Ці моряки перебувають у задовільному стані здоров’я. Нагадаючи, у минулому подібна ситуація відбулася у 2025 році, коли двоє українців були визволені з піратського полону в Сенегалі, та коли Росія атакувала кораблі в Чорному морі.
Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці