Учора війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці міста Суми. Троє мирних жителів отримали поранення в результаті цього нападу. Голова обласної військової адміністрації, Олег Григоров, повідомив про цей інцидент, вказавши, що російські безпілотники систематично обстрілюють автозаправні станції в області. Також постраждали автомобілі. Наразі рятувальні роботи тривають, аналізуються наслідки нападу.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих