Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Працівники приватних підприємств та їхні підлеглі спланували шахрайську схему, щоб незаконно заволодіти грошима, які були виділені на розмінування сільськогосподарських земель в Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Нацполіція повідомила про те, що зловмисники вигадували роботи на територіях, які вже були очищені від вибухонебезпечних предметів у 2023-2024 роках. Вони симулювали процес розмінування, розкопуючи ґрунт і закладаючи боєприпаси, щоб створити вигляд того, що знаходять небезпечні предмети під час робіт. Таким чином, шахраї вигляджували, ніби розмінили понад 820 гектарів землі в Миколаївщині та Херсонщині. Директору одного з підприємств та групі саперів, які працювали на Херсонщині, вже раніше пред’явили підозру, а тепер виявили, що до цієї схеми причетні ще чотири людини. Шість осіб отримали підозри, їм загрожує до 12 років ув’язнення, конфіскація майна та заборона обіймати певні посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *