У понеділок в Україні у семи областях сталося відключення електроенергії через атаки російських загарбників на енергетичну інфраструктуру. Найбільш складна ситуація зафіксована у Донецькій та Херсонській областях. Крім того, через обстріли зазнали знеструмлення також Сумська, Харківська, Миколаївська, Чернігівська та Запорізька області. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи там, де це можливо з огляду на безпеку. Попит на електроенергію вирос на 2,2% через підвищення температури, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики рекомендують громадянам зменшити споживання електроенергії в період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00.
Названо області, де складна ситуація зі світлом