Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, про що повідомили місцеві жителі. Після цього в кількох містах спостерігались перебої з електропостачанням. Вибухи було почути в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших районах. Також були спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі заповнилися повідомленнями про відключення електроенергії у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Раніше станція вже постраждала під час іншої атаки. Поки що офіційної інформації про це від окупантів немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *